Бібліотекарем Новогригорівської школи працює вчитель початкових класів - Яжло Сергій Михайлович

04.06. 1974р.н.. Освіта: вища: Уманський пед. інститут. ім. П.Г. Тичини. Спеціальність за дипломом: вчитель початкових класів. Стаж безпосередньої педагогічної роботи: 22 ріки. 


Інформація про бібліотечний фонд Новогригорівська ЗОШ І-ІІ ступенів

 

Кількість

Сума

Художня література

2 838

4.394.29

Підручники

371

2.965.82

Всього

3209

7.360.11

Тиждень дитячого читання

Традиційно в останній тиждень перед весняними канікулами всіма школами Арбузинщини лунає радісна звістка: «Розпочався тиждень дитячого читання»!Початок цій чудовій традиції було покладено майже 70 років тому, коли за ініціативою видавництва дитячої книги „Дитвидав” у Москві та Ленінграді було вперше проведено Тиждень дитячої книги. У незалежній Україні Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги було засновано 22 лютого 1993 року, а з 2009 року він отримав назву Всеукраїнського тижня дитячого читання. Шкільні бібліотеки щороку присвячують цій події дуже багато заходів. В кожній школі району відбуваються різноманітні видовищні дійства, спрямовані на поширення популярності читання серед наших дітей. Учні Новогригорівської школи з великим нетерпінням чекали на початок Всеукраїнського тижня дитячого читання, адже напевно знали, що тиждень принесе багато цікавого і корисного. Агітбригада у складі учнів 6,8 класів веселими піснями розпочали свято читання і книги. Протягом тижня відбулися конкурс малюнків «Намалюй казку »,  виставка «Книга -  мій кращий  друг»,інтелектуальна вікторина «Швидкість думки», рейд-перевірка «Бережіть книгу».Завершення Всеукраїнського тижня дитячого читання було веселим і приємним, адже на конкурс «Кращий читач року» завітав місцевий письменник Василь Михайлович Юдов. Він презентував альманах арбузинських поетів і письменників «Поетичні розписи». Діти з великим задоволенням знайомились з творчістю своїх земляків.  Також Василь Михайлович провів майстер клас «Сміх лікує, сміх продовжує життя». Гуморески у його виконанні не залишили байдужим нікого. Щирий дитячий сміх лунав у стінах школи як ніколи дзвінко і голосно.   Цьогорічній Всеукраїнський тиждень дитячого читання завершено, та справу популяризації  книги шкільні бібліотекарі  продовжують щоденною клопіткою працею.

Всеукраїнський день бібліотек

 

Всеукраїнський день бібліотек відзначається в Україні з 1998 року, коли Президент Леонід Кучма підписав відповідний Указ, прийнявши до уваги великий внесок бібліотек України у розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, а також з урахуванням необхідності подальшого підвищення їх ролі у житті суспільства. Професійне свято представників бібліотечної громадськості відзначається щорічно 30 вересня. Центральні органи виконавчої влади, обласні та міські державні адміністрації традиційно забезпечують проведення у рамках Всеукраїнського дня бібліотек заходів, спрямованих на підвищення ролі книги у суспільно-політичному та історико-культурному житті українців. Також увага приділяється проблемам розвитку бібліотечної справи.

    На високому рівні відзначає це свято районне методичне об’єднання шкільних бібліотекарів на чолі з методистом РМК Гриценко В.В.. Традиційно в цей день щорічно на базі шкіл району проходять семінари бібліотекарів. Цьогоріч володарів  кабінету №1- шкільних бібліотекарів, вітала привітна Іванівська земля. Під час семінару бібліотекар Іванівської ЗОШ Шевченко Л.М  презентувала досвід своєї роботи, педагоги школи провели змістовну екскурсію. Учасники семінару відвідали  українську кімнату, куточок Бойової Слави, виставку дитячих робіт, присвячену Року дитячої творчості. Літературно-музична вітальня, яка радо зустріла гостей, приємно здивувала всих присутніх своєю щирістю, радістю і безпосередністю. Виступи юних іванівців надовго залишаться в серцях бібліотекарів.

Керівник районного методичного об’єднання  Гриценко В.В. від імені  начальника  відділу освіти, молоді та спорту Ружанської Л.С. привітала всих присутніх зі святом та нагородила почесними грамотами і подяками. З рук голови  районного методичного об’єднання Рибчак Н.В всі присутні отримали прекрасні квіти від голови профспілкового комітету відділу освіти, молоді та спорту Васильєва А.В.

Протягом семінару було проведено круглий стіл: «Роль шкільної  бібліотеки у формуванні національної свідомості з використанням ІКТ»

Семінар закінчився щирими словами подяки господарям за організацію змістовної та плідної роботи.

Тож ще раз щиро вітаю Вас, дорогі друзі, колеги, з професійним святом, яке разом з нами відзначає весь український народ. Бажаю творчості і натхнення, щастя, добробуту та любові Вам і Вашим родинам.

Бібліотекар Новогригорівської ЗОШ  Яжло Сергій Михайлович.

 

Фоторепортаж

Тиждень дитячого читання
Тиждень дитячого читання
Вшануймо пам"ять ветеранів.
Вшануймо пам"ять ветеранів.
200 років з дня народження Т.Г. Шевченка
200 років з дня народження Т.Г. Шевченка

Корисні цікавинки (презентації, розробки з власного досвіду роботи)

Книжкова виставка
Книжкові виставки, як напрям бібліотечно-інформаційної діяльності,
з’явились ще в середині ХІХ століття.
Книжкова виставка.ppt.pps
Презентация Microsoft Power Point 3.9 MB
Тиждень дитячого читання
В Україні щорічно в останній тиждень березня проходить
Всеукраїнський тиждень дитячого читання.
Тиждень дитячого читання.pptx
Презентация Microsoft Power Point 4.9 MB
Бібліотека — найнеобхідніший помічник учителя та вихователя у правильному виборі інформації та документів.
Бібліотека своєю діяльністю сприяє реалізації державної програми у галузі освіти і культури, дотримується принципів гуманізму і демократизму як пріоритету загальнолюдських цінностей.
Бібліотека - найнеобхідніший помічник.pp
Презентация Microsoft Power Point 5.5 MB
Яжло Ростислав Сергійович
Яжло Ростислав , учень 8 класу Новогригорівської школи І-ІІ ступенів, переможець проекту «СВЯТО ДИТЯЧИХ МРІЙ» в категорії «КАЗКОВА КРАЇНА». Збірка казок «КАЗКИ РОСТІ».
Казки Рості.ppt.pps
Презентация Microsoft Power Point 4.5 MB
Юдов Василь Михайлович
український письменник, поет-сатирик, гуморист, художник,
громадський діяч, педагог
Персональна вертуальна виставка.doc
Microsoft Word документ 1.3 MB